Jak sie odzywiac trenujac

Jak sie odzywiac trenujac

Jeśli jesteś jedną z tych kobiet, które wiatr w dół na koniec dnia z lampką wina, pięć dni w tygodniu, może być niweczy wszystkie zalety zdrowego stylu życia. Wina odgrywa znaczącą rolę w przyrost masy ciała. Regularne pijących wino spożywać dodatkowe dwadzieścia cztery tysiące kalorii roku, to wystarczy, aby umieścić na trzech kilogramów tłuszczu.

Sprawia, że ??boję się myśleć o tych wszystkich kalorii spożywają. Kto by pomyślał, że niewinny kieliszek wina może przyczynić się do tak dużej wagi zyskać? Dwie najważniejsze rzeczy, które napędzają do picia na koniec dnia są pragnienie i głód. Kieliszek wina może podnieść poziom we krwi szybko, tak aby upewnić się, to nie nastąpi, należy wypić szklankę wody lub zjeść garść orzechów zażegnać głód i pragnienie.

Spożycie alkoholu wzrosła z lat sześćdziesiątych, a dziś ponad dwadzieścia procent kobiet pijących więcej niż ich maksymalnej zalecanej dawki dziennej czternastu jednostek tygodniowo. Im więcej pijesz wyższe ryzyko wystąpienia wielu nowotworów, w tym raka piersi, jelita grubego i raka wątroby. Chociaż uważamy, że picie jest dobre dla serca jedyną sprawdzoną korzyścią jest do kobiet po menopauzie, które piją mniej niż dwóch jednostek dziennie.

Alkohol wpływa na metabolizm wątroby, która powoduje, że poziom cukru we krwi spadnie, a poziom insuliny wzrasta. Obie te stymulują apetyt i zmniejsza produkcję leptyny, która daje poczucie, że w pełni się tak, że każe nam jeść więcej niż to, co powinniśmy.

Powinieneś mieć dwa dni wolnego alkoholu tygodniowo, co daje szansę wątroby do prawidłowego metabolizowania alkoholu i odzyskać od wszystkich wina. Jeśli docierają do tego butelka wina jak najszybciej dostać się z pracy, prowadzony relaksującą kąpiel zamiast albo rejestrować się na wieczór zajęciach jogi, pójść na spacer lub udaj się do basenu do pływania.

Po prostu siedzi i skupiając się na oddechu, aż poczujesz się zrelaksowany może być wszystko, czego potrzeba, aby uzyskać nad pragnienie. To pomaga stworzyć wyobrażenie siebie jako zdrowego, pewność osoby budowa basenów mogą odpocząć, bez picia, że ??kieliszek wina. Istnieje bez alkoholu wina dostępne w sklepie butelki, więc zamiast kupować te, jeśli okaże się, że nie jesteś w stanie przełamać przyzwyczajenia.

Jeśli korzystają ten artykuł i chciałbyś znaleźć tajemnicę spalanie tłuszczu naturalnie przejść do mojej strony

dekoracja okien
– autor artykułu

Author: highdive.pl

Share This Post On