Jak znalezc czas na trening

Jakiś czas temu, młoda poszukująca pracy skontaktował mnie z bardzo ciekawym problemem. Pracował w korporacyjnych biurach profesjonalnego zespołu sportowego, który właśnie zdobył najbardziej prestiżową tytuł w swojej lidze po wielu latach nie wygrywa. (Nie mogę powiedzieć, co to był zespół, ale pozwól mi tylko wspomnieć Mieszkam poza Bostonie. To powinno sprowadzić trochę).

Jego problem? Po dwóch latach pracy, stało się jasne, do niego przez kierownictwo, gdy robi wielką pracę, nie było dla niego postęp w dziedzinie chciał zbudować swoje umiejętności zawodowe. Więc on ułożyła swoje CV i zaczął ubiegania się o stanowiska.

Dobrze, dostał mnóstwo wywiadów. W rzeczywistości, powiedział prawie każde miejsce Zgłosił wzywa go. Jednak ich powodem kontaktując go nie było go zatrudnić. To było pytanie: „Dlaczego nigdy nie chciał opuścić swojej obecnej pracy? To musi być najlepsza praca na świecie!” W rzeczywistości jego własnym szefem powiedział mu, że powodem, dla którego nigdy nie dostanie podwyżkę lub awans, ponieważ był za „dirt-Kościół” praca.

„ŻE CO!?” Zapytałam. Wyjaśnił….

Zgodnie z jego szefem, praca brud Kościół jest jeden, gdzie jesteś traktowany jak dobrze, brudem i trud dala od sześciu dni. Ale dnia siódmego, można dostać się do oczyszczenia się w górę, idź do kościoła i dumą powiedzieć wszystkim, gdzie pracujesz … to wszystko co warto robić ponownie w następnym tygodniu. W skrócie, prestiż pracy jest tak duża, że ??jesteś gotów pogodzić się z nieskończonych ilościach złego traktowania, długie godziny i niewdzięcznej zarządzania. Czemu? Ponieważ jesteś płacą, aby wykonać zadanie, które, jak mówią w Diabeł ubiera się u Prady „, tysiąc dziewcząt by zabić.” I na wiele sposobów – to prawda.

Bądźmy szczerzy, samo zestawienie tego zespołu jako „obecnego pracodawcy” na życiorysie tego faceta wystarczyło mu wylądować wywiadów. Czy nie wszyscy chcą to być takie proste? Szczególnie w tym gospodarki! Jednak to również przekleństwem, bo nikt, to znaczy nikt nie wierzył, że naprawdę chciał iść dalej i rozwijać swoją karierę. To było tak, jakby myślał, że w jakiś sposób wadliwy.

Z jakiegoś strategicznego coachingu na temat zmiany percepcji potencjalnych pracodawców, że nie wylądować nową pracę. Ale, to nasuwa się pytanie: Czy to jest rodzaj pracy wciąż warto? Wiele lat temu, powiedziałbym „tak” bez wahania. Teraz zastanawiam się? Jako strateg kariery, myślę, że byłbym skłonny do oceny pro i con znacznie głębiej przed doradzanie osobie do jej podjęcia.

Czego wszystkim myśleć? Podjąć pracę brud kościoła na kilka lat? Albo, unikać jak ognia? Czy ktoś z was kiedykolwiek podjąć jedną z tych miejsc pracy? Jeśli tak, to czy było warto?

– autor artykułu

Author: highdive.pl

Share This Post On